Вчора у Львові завершився дводенний напівмарафон “Не зупиняйся!”, до події долучився український телеведучий Анатолій Анатоліч.

У Львові завершився дводенний напівмарафон«Не зупиняйся!», який присвятили воїнам ЗСУ, рятувальникам, медикам, волонтерам і кожному, хто наближає перемогу України.


Понад 3 тисячі українців доєдналися до забігів, серед бігунів також були запрошені гості, серед яких телеведучий та автор медіаканалу “Зе Інтерв’юер” — Анатолій Анатоліч, який пробігши напівмарафон з прапором “FREE AZOVSTAL”, наголосив що не можна забувати про наших військовополонених.

“Я фінішував сьогодні з прапором “Азовсталь”, і я хотів би сказати, що ніхто ні на секунду, не забував, що десятки тисяч українських воїнів, захисників Азовсталі, захисників Маріуполя, захисників Харківщини та Херсонщини зараз перебувають у полоні. Тому я дуже хочу, щоб кожен з нас постійно нагадував родинам, що ми не забуваємо, ми з ними, вони повернуться і вони мають побачити, що ми тут на них чекали, ми заберемо кожного!” — розповів Анатолій Анатоліч.

На події зібрано 2 мільйони гривен, які спрямують на реабілітацію поранених українців у центрі НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN).