Днями в Жовтневому Палаці пройшла Національна музична премія «YUNA-2024», яка вперше за роки війни зібрала наших зірок офлайн. На сцені виступили: JAMALA, KOLA, Артем Пивоваров, Jerry Heil та інші.

Конферансьє вечора був Анатолій Анатоліч, який своїми тонкими жартами підкреслював реалії сучасного українського шоу-бізнесу.

Сцену, яку до повномасштабного вторгнення ми не уявляли без Олега Винника та Потапа, заповнили нові імена. А згадані «мастодонти» стали «героями» саркастичних жартів ведучого.

Анатоліч розпочав своє привітання з порівняння двох премій, які він вів: YUNA-2018 та YUNA-2024:

«Добрий вечір премія YUNA! Вау. Ось він український шоу-бізнесі. Круто. Вау. Я не знаю половину цих людей. З іншого боку ці люди теж не знають хто я. Статус кво. Я — Анатолій Анатоліч. Я вів YUNA у 2018 році. Тоді все було зрозуміло. Тут сиділи MOZGI, тут Іван Дорн, тут Сергій Бабкін, тут MELOVIN. Тут ADAM. Він, доречі, тоді вже був в номінації «Відкриття року». Цього року теж в цій номінації — тільки тут все стабільно: Танцюй зі мною. Повільно».

Не міг не згадати ведучий і про переклад пісень:

«Ці роки повномасштабного вторгнення змінили нас дуже сильно. І дуже сильно змінили шоу-бізнес. Безліч артистів переклали свої пісні на українську мову, а Скай, Океан Ельзи, Друга ріка вирішили чомусь нічого не перекладати».

Одним з найсмішніших жартів стали згадки про Потапа і Олега Винника:

«Артем Пивоваров зібрав три палаци спорту. А Потап зібрав-ся і зʼїбав-ся» «Олег Винник кинув своїх вовчиць на призволяще. Іво Бобул не розгубився, і підібрав їх собі. Тепер вони не «вовчиці», а «бобулиці».

Анатоліч вдало підкреслив, як зірки телебачення місцем зіркам з ютуб:

«Вася Байдак стендапер з ютуб — веде Євробачення. А Вова Остапчук, ведучий з Евробачення — виступає зі стендапом на ютуб».

Згадав конферансьє і про нові імена, які за роки війни стали відомішими за Винника:

«MADONNA зібрала найбільший концерт в історії. Але будемо відвертими — Стерненко і Лачен збирають більше».

І звісно підкреслив перемогу Усіка:

«Цього року було багато хітів, але найкращій хіт тиждень тому видав Олександр Усик. Танцювали всі! Навіть Ф’юрі».

Як змінився український шоу-бізнес за ці роки прозвучало в жарті про Віталія Козловського:

«Тоді в 2018 році ще модно було зі сцени пожартувати над бородою і танцями Віталія Козловського. Зараз за це можно від нього отримати автоматом по голові. Все змінилося».

В той вечір звучало ще багато, але зрозуміло одне — як раніше більше ніколи не буде. Сьогодні шоу-бізнес розвивається стрімко, і точно вже в унісон голосу нашого народу.