Після шести з половиною років і 153 зірок на обкладинці британського Vogue Едуард Еннінфул залишає посаду головного редактора британського Vogue.

Заради 76-го і останнього свого випуску він здійснив нездійсненне (дещо дуже складне) — зібрав задля однієї обкладинки 40 відомих жінок сьогодення. Серед них Вікторі Бекхем, Дуа Ліпа, Сельма Блер, Наомі Кемпбелл, Джоді Комер, Сінді Кроуфорд, Майлі Сайрус, Джейн Фонда, Кара Делевинь, Джиджи Хадід, Кейт Мосс та інші.

«Коли народилася ідея створити цю обкладинку, виникло лише одне питання: чи справді 40 відомих жінок будуть мати змогу дістатися студії на Мангеттені в один день у грудні, щоб зробити одне фото разом? Спойлер: вони були там. Дехто приїхав спеціально з Лондона, Нью-Йорка, Парижу, Мілана та Лос-Анджелесу. Тому що хто інший міг би зібрати 40 найбільших талантів в одній кімнаті, як не Едуард?» — кажуть в журналі.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от British Vogue (@britishvogue)

Наш матеріал виходить навіть за таких важких умов, і якщо ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська