Днями відбувся charity brunch жіночого бізнес-клубу The One in a Million у ресторані Fenix. Цього разу спікером виступив Олександр Суворов – підприємець, засновник заводу РЕТ Technologies, автор книг «Система Щастя» та «Щоденник мільйонера, що голодує» з темою «Право на щастя VS війна: як зберігати та відновлювати ресурс у часи виживання: work-life-war balance».

Резидентки клубу The One in a Million чудово провели час у столичному ресторані Fenix Італія. Це місце дозволить відкрити для себе різноманітність справжньої Італії – стати частиною неповторної атмосфери південної гостинності та щирості. Пізнати країни та міста Середземномор’я за допомогою смаків та ароматів, завдяки майстерності шеф-повара Стефано Антоніоллі, який втілив найкращі дари цього краю в авторській кухні.

Як і раніше, The One in a Million продовжує свою діяльність не тільки на території України, а також на території Австрії. Кожна зустріч допомагає учасницям підтримувати одна одну, мотивувати просувати бізнеси, інтегруватися до інших країн. До того ж клуб не зупиняє свою благодійну діяльність та допомагає тим, хто потребує та постраждав під час війни.

Партнером заходу, який пригощав гостей найкращими ігристими напоями, виступив ТД «Вина світу». Всеукраїнська мережа фірмових магазинів є безпосереднім імпортером напоїв зі всього світу, в якості яких завжди можна бути впевненим. Навіть найвибагливіший гурман із унікальними смаковими уподобаннями не піде із порожніми руками.

Після виступу нашого енергійного спікера резидентки отримали не лише інсайти, мотивацію та натхнення, щоб рухатись далі, а й отримали подарунки від партнерів клубу.

А саме:

Тайського салону Royal Thai Spa з українським серцем, де пропонують не лише масаж від майстрів своєї справи, а й спа-програми, процедури корекції фігури, догляд за обличчям та спа-ритуал «Хамам».

Бренду японської косметики преміум-сегменту Wamiles Cosmetics. Косметика Wamiles дозволяє потурбуватися про всі ділянки тіла. Це якісні продукти для догляду за волоссям, їх очищення, живлення, зволоження, регенерації.

Першої мережі спортзалів для обличчя в Україні та Польщі Fit For Face — це магія дотику, де унікальні авторські методики знають лише тутешні фейс-тренери.

І б’юті-клініки Fantastic You – це детокс, апаратне схуднення, ін’єкції, косметологія, естетика обличчя та тіла, масажі.

До того ж, незабаром відбудеться відкриття філії бізнес-спільноти The One in a Million у Дубаї. А найближчим часом клуб організовує бізнес-форум, який буде доступний для всіх бажаючих з 19 по 21 березня. Запрошуємо всіх власників бізнесу приєднатися до цієї статусної та інформативної події.

 

 

Варто відзначити, що ресторан Fenix Італія ідеально підійде для святкування найкрасивішого свята весни, щоб відзначити цей день у красивій романтичній атмосфері.

Ресторан Fenix Італія
бульвар Лесі Українки, 30а