Жіночий бізнес-клуб The One in a Million провів charity business brunch у ресторані Nam Modern Vietnamese Cuisine. Завдяки його засновницям Лідії Філатовій та Світлані Третяковій клуб продовжує свою діяльність не лише в Україні, а й за її межами, активно розвивається, та підбирає для нових зустрічей завжди найдосвідченіших спікерів та говорить на найактуальніші теми.

Спікером заходу стала Валерія Гузема – засновниця ювелірного бренду Guzema Jewelry та благодійного фонду, за пʼять років існування бренду випустила понад 40 колекцій ювелірних прикрас, її команда отримала премію в номінації «Кращий стартап від Elle Style Awards» у 2017 році та премію як «Мода-колаборація» від Elle Style Awards у 2019 році.

 

 

 

 

Тема зустрічі – «Бізнес під час війни» – дуже привабила резиденток клубу The One in a Million. Тема для всіх актуальна, для багатьох болісна, але Валерія поділилася своїми лайфхаками та досвідом, бо під час війни вона не лише продовжує діяльність в Україні та за її межами, а й відкриває нові ювелірні бутіки.

Ведучою вечора стала співачка Lilu.

Партнером заходу виступила клініка Skin Lab, яка спеціалізується на апаратному догляді за тілом та обличчям.

До речі, хочемо відзначити, що в ресторані Nam знову з’явилися смачні сніданки та тепер це стало вдвічі привабливим місцем для успішного початку трудового дня.

 

Ресторан Nam Modern Vietnamese Cuisine
Адреса: Велика Васильківська 48
Телефон: 096 758 5858