На днях інфлюенсерка та амбасадорка соціальних проектів Даша Квіткова провела наймасштабніше благодійне тренування України, що пройшло під відкритим небом, на паркінгу ТРЦ Blockbuster Mall у Києві, та залучила півмільйона гривень на благодійність. 

«Квіткове тренування» зібрало разом понад 1000 людей з бажанням позайматися спортом разом з Дашею та долучитися до доброї справи. Головною  метою заходу став збір для фонду «Таблеточки» на ліки для дітей, що борються з раком. 

За суму донату від 200 гривень усі бажаючі мали можливість прокачати мʼязи разом з досвідченими українськими тренерами: Арсланом Асмановим, Мариною Піскун, Кірілом Корольовим, Богданом Савчуков та під менторством самої Даші, для якої спорт став невідʼємною частиною життя. 

Особливим гостем події, який з’явився на сцені неочікувано став гравець футбольного клубу “Шахтар” та Національної збірної України, кращий гравець України 2023 року Георгій Судаков. Відомий футболіст від імені ФК «Шахтар» передав Даші Квітковій чек-донат на суму 200 000 гривень. Таким чином, загальна суму збору для фонду «Таблеточки» сягнула півмільйона гривень. 

 

Поки присутні старанно виконували присідання, джампінг джеки та випади, представники Книги Рекордів України порахували усіх та оголосили свій вердикт. «Квіткове тренування» зібрало разом 855 учасників та встановило новий рекорд України за «Наймасовіше спортивне тренування на відкритому майданчику в торгівельно-розважальному центрі». 

«Ми зібрались тут не просто провести спільне тренування та «попітніти» під качові треки, ми тут заради допомоги дітям, які борються з тяжкою хворобою. Я вдячна всім вам, нашим гостям, що долучилися до збору та стали частиною великої благодійної мети. Впевнена, що “Квіткове тренування” надихне кожного займатись спортом і щоденно піклуватись про своє здоровʼя. Хочу, щоб цей проєкт продовжив своє існування та був особливою формою збору коштів для дітей, які хворіють на рак. Проблеми, які були до війни не завершились, а тільки загострились і потребують нашої уваги”, – поділилася думками зі сцени Даша Квіткова

Всіх учасників події чекали подарунки під партнерів заходу, а також концерт за участі відомих українських артистів: Alena Omargalieva, ALEKSEEV, ROXOLANA та Zlata Ognevich. Ведучими заходу стали неперевершені Тімур Мірошниченко та Наталі Солонік, які й самі поміж зайнятістю на сцені, тренувалися що було сили. Після офіційної частини  Даша Квіткова понад дві години фотографувалася та обіймалася з усіма бажаючими. Інфлюенсерка пообіцяла якось повторити формат благодійного тренування, щоб зібрати ще більше коштів для дітей, що борються з страшним недугом.