Дональд Трамп заявив про свою невинуватість після того, як його визнали винним за 34 пунктами звинувачення в судовому процесі щодо приховування грошей.

У четвер (30 травня) суд присяжних одноголосно визнав 77-річного колишнього президента США винним у фальсифікації ділових записів після того, як здійснив приховану виплату грошей зірці фільмів для дорослих Стормі Деніелс перед виборами 2016 року.

За межами зали суду в Нью-Йорку Дональд зробив свою першу заяву для преси, назвавши рішення «ганебним» та «сфальсифікованим».

«Це була ганьба. Це був сфальсифікований судовий процес суперечливим суддею, який був корумпованим», – сказав Трамп.

Вирок Дональду буде винесено 11 липня, і, за його словами, остаточне рішення буде на виборах: «Справжній вердикт люди винесуть 5 листопада, і вони знають, що тут сталося, і всі знають, що тут сталося», – сказав він.

Не дивлячись на визнання винуватим Дональд Трамп може балотуватися на виборах 2024 року, де він є ймовірним кандидатом у президенти від Республіканської партії.

Наш матеріал виходить навіть за таких важких умов, і якщо ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська