Допремʼєрний показ від кінодистрибʼюторської компанії Green Light Films відбувся 6 лютого у кінотеатрі Мультиплекс, і вже починаючи з 8 лютого фільм доступний до перегляду у кінотеатрах країни. 

Авторам стрічки вдалося створити атмосферу емоційної напруги в межах невеликого містечка, та школи, де вперше зустрічаються студентка Каіро Світ та новий викладач літератури та письменницької майстерності Джонатан Міллер. Міллер відчуває, що Каіро неймовірно талановита. Вона начитана, ерудована, та незвичне для юної дівчини почуттям гумору.

Сценаристом та режисером виступила маловідома публіці Джейд Бартлетт, що написала пʼєсу ще у 2011 році, та здобула певний успіх в США. Через кілька років Джейд переробила текст драми на кіносценарій.

За плечима 21-річної Дженни Ортеґи — неймовірно велика кількість помітних робіт. Окрім кількості та якості є й різноманітність жанрів — від жахів (два «Крики»), та підлітково-фентезійного «Уенздей» до трилерів («Великий улов»). У психологічно напруженій “Фаворитці Міллера” на відміну від кримінального «Улову»,  на глядача чекає психологічно напружена історія. Дженні добре вдалося занурення у роль Кайро. 

Фільм отримав схвальні відгуки від гостей показу:

Згадки, відсилки, цитування і в цілому атмосфера — все просто неймовірно. Актори прекрасні, діалоги чудові.  Зйомки та музика — вах! Кілька відвертих еротичних сцен без жодної краплини пошлості. Красиво!”, – професійно зазначила книжковий критик Алла Комарова.

 

Кінокритик Настя Лях провела паралель із казковими сюжетами – “Всі, абсолютно всі історії так чи інакше виходять з казок. Тих дуже старих, невідомо ким вигаданих казок, які ходили народом, передавалися з вуст у вуста, допоки не були записані якимось фольклористом. Одну з таких древніх народних фантазій наслідує і «Фаворитка Міллера», а саме записану братами Грімм казку про Рапунцель – замкнену у темній вежі самотню красуню, котра чекає на прекрасного принца і порятунок”.

Також усі гості відзначили неймовірну атмосферність та гру головних героїв, заради яких варто переглянути фільм. На атмосферну премєʼру завітали гості — Світлана Третякова, Вероніка Ясінська, Ірина Татаренко, Юліана Ходаківська, Ілона Гвоздева, Вікторія Кагаловська, Марина Арістова, Вікторія Шептієнко, Аліна Гомон, Тетяна Ніколенко, Оксана Андрієць, Анна Луценко та Аліна Онопа,  книжкові блогери Алла Комарова, Катерина Ільчук, Саша Павлова та кінокритик Настя Лях. 

«Фаворитка Міллера» — захоплююча та емоційна історія про розмиті кордони, дорослішання та небезпечну близкість. Бронюйте білети в кінотеатри, і дізнавайтесь, що переможе — пристрасть чи мораль.

Закликаємо бронювати квитки у найближчий кінотеатр, та насолоджуватись захоплюючою та емоційною історією про розмиті кордони, дорослішання та небезпечну близкість. Білети вже у продажу.