Всі ми не ідеальні, і навіть знаменитості страждають від проблем зі шкірою. Хейлі Бібер вирішила допомогти шанувальникам прийняти себе такими, якими вони є, і показала своє обличчя без фільтрів та обробки.

27-річна зірка докладно розповіла фанатам про свої проблеми зі шкірою та показала її у природному вигляді.

Хейлі розповіла про свою боротьбу з періоральним дерматитом, який діагностований у неї з 19 років — це захворювання, яке може спричинити висип навколо рота. Зараз у моделі якраз «досить сильне загострення», через яке на її обличчі під різними кутами видно червоні плями.

«Я знаю, що багато інших людей стикаються з цим і теж борються із цим. У мене зараз досить сильне загострення, тому я хотіла поділитися тим, що я використовую», — сказала вона.

Хейлі використовує крему з азелаїновою кислотою за рецептом на ніч, а вдень — кліндаміцин місцево. Також вона не виходить із дому без сонцезахисного крему.

Наш матеріал виходить навіть за таких важких умов, і якщо ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська