Українська співачка зараз перебуває в Америці, куди вона приїхала просувати свою нову іспаномовну пісню.

В особистому обліковому записі в Інстаграм зірка опублікувала нове фото, представивши в кадрі в стильному вбранні. Джинсова тканина, як і раніше, знаходиться в тренді, а образи тотал-джинс будуть популярні і у 2024 році. Один із чудових прикладів продемонструвала Каменських.

Співачка обрала топ-корсет зі шнурівкою та міді-спідницю з ефектним розрізом. Свій образ артистка завершила босоніжками на підборах, але цей комплект можна носити абсолютно з будь-яким взуттям — кедами, лоферами, балетками, черевиками та слінгбеками.

«Кажуть, «у мрії немає терміну придатності». Саме тому, незважаючи на пандемію, повномасштабне вторгнення і купу життєвих перипетій, які я впевнена, є у кожного з нас, ми все-таки випустили пісню “Tu y Yo”. Для мене вона стала символом нового початку моєї творчої історії на міжнародному рівні і я вірю, що попереду ще цілий шлях, наповнений злетами та падіннями, але цей шлях тільки вперед. Дуже дякую за підтримку, яку я отримую на кожному шоу, куди приходжу, за цікавість до України та українських артистів і можливість говорити про свою країну та все, що у нас відбувається. Я неймовірно ціную кожен момент», — зазначила Настя.

Наш матеріал виходить навіть за таких важких умов, і якщо ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська