Украинская певица Jerry Heil, которая вышла в финалистки Нацотбора Евровидения 2020, рассказала о принятии себя и бодипозитиве. Также исполнительница опубликовала фотографию в ярком салатовом нижнем белье. Снимок она показала на своей страничке в Instagram.

Артистка рассказала фанатам о том, что пять лет назад она выглядела совсем иначе.

«Потому что 5 лет назад я очень нездорово похудела. Помню страх съесть что-то лишнее! Замечу, что веганством тогда и не пахло…Я проверила на себе много «модных» трендов! Именно поэтому, несмотря на то, что кое-кто говорит, что такие фото губят во мне загадку и, что это «не мой контент», я его буду делать. Потому что я про открытость. О работе над собой. О принятии. Потому что это, казалось бы, только тело. Но оно — одежда души. А одежда — такой настрой, замечали? Я чувствую, как важно поделиться тем, через что прошла или иду. Здесь еще есть что делать, подтягивать. Но уже даже на этом этапе, если я покажу «до-после», многие удивятся», — написала певица.

 

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений YouTube🎥 JERRY HEIL (@thejerryheil)

Переглянути цей допис в Instagram

Я би от хотіла піти в дельфінарій🐬 і поплавати там з дельфінами! Ніколи не пробувала! Кажуть, це заспокоює нерви, підіймає настрій, лікує буквально. То в чому проблема — чого б не піти? Бо це неправильно. Дельфіни дуже дружелюбні! Але це не привід забирати їх з їх природнього місця перебування і змушувати жити в умовах, які (якими б чудесними влни нам не здавалися) НЕ ПРИЗНАЧЕНІ ДЛЯ НИХ ПРИРОДОЮ. Ми не боги, ми не маємо права заради власного приємного часопроводження змінювати ціле життя іншої істоти. Щоб ви розуміли, це я дуже коротко й м’яко зараз спробувала пояснити, чому світ відмовляється від дельфінаріїв — і нам пора, ми вже достатньо свідомі! Завдяки @uanimals.official я цього року від вмовила я від шкіри. І щастям став момент, коли вони написали, що моя пісня зайшла їм! Зараз завдяки цій українській організації в нашій країні відбувається безліч позитивних змін — таких, як відмова від хутра, наприклад, на законодавчому рівні. Памяиаєте, я знімала, скільки людей вийшли на вулиці Києва цієї осені з протестом? Бо разом люди змінюють світ! Тільки зміни різні бувають. Колись люди хотіли розваги і дивитися в цирках, як для них відмідь крутить педалі велосипеду. Сьогодні ми говоримо про заборону експлуатації дельфінів. Якщо ти готова чи готовий знати більше про це — погортай карусель. Твоє життя зміниться. #волюдельфінам . Що думаєте ви про це?

Допис, поширений YouTube🎥 JERRY HEIL (@thejerryheil)