Три місяці українська художниця Олеся Трофименко працювала над проектом «Потік» із вишитих полотен, щоб прикрасити подіум для показу нової колекції французького будинку моди Dior.

Подія відбулася 4 липня у музеї Родена, стіни якого прикрашали роботи української майстрині. Лише на ескізи художниця витратила місяць.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

Креативний директор бренду Марія Грація Кюрі вперше побачила картини українки у Національному музеї мистецтва XXI століття у Римі.

Пропозиція про співпрацю надійшла якраз у період, коли стало відомо про звірства російських окупантів у Бучі. Весь інтернет ряснів знімками закатованих людей з українського міста.

«Це дуже боліло, – розповіла раніше Олеся Трофименко. – А Соломія мені пише з Парижа: вони хочуть щось життєствердне. Я запитала, чи вони знають, що у нас відбувається, і у відповідь почула: так, і вони вірять у нашу перемогу».

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська