Нещодавно в IQ бізнес-центрі (івент-просторі Quoroom) відбувся надзвичайно красивий захід, наповнений атмосферою жіночності та краси. Українська дизайнерка, експертка з граматики стилю та fashion-етикету Анастасія Іванова провела надихаючу лекцію “Граматика стилю. Одяг для успішних”, яка супроводжувалась не лише цінною інформацією для формування власного неперевершеного образу, а й показом нової, надзвичайно жіночної колекції дизайнерки Spring/Summer-2024. 

На захід завітали прекрасні панянки, серед яких і зіркові гості. Акторка Валерія Ходос разом зі спікеркою заходу Анастасією Івановою провели міні-майстер клас із формування красивої постави сидячи. Окрім вичерпних відповідей на питання щодо створення іміджу успішної жінки, було продемонстровано ряд корисних відео-порад у форматі “так/ні” щодо одягу, поведінки та жестів, які впливають на перше враження.

 

Захід мав надзвичайний успіх та позитивний відгук слухачок. А декілька гостей одразу зізналася, що саме взяли у свою скарбничку стилю і обов’язково будуть використовувати у своїх образах вже завтра! 

Дізнатися детальніше про цю неймовірну лекцію можна в Instagram. А за подальшими подіями можна слідкувати на сайті.