Днями відбувся масштабний захід — бізнес-форум від бізнес-спільноти The One in a Million у найбільшому місті Об’єднаних Арабських Еміратів, а також презентація філії бізнес-спільноти The One in a Million у Дубаї, засновницями якої стали чотири успішні українки — Лідія Філатова, Світлана Третякова, Світлана Монастирська та Анна Монастирська.

Як зазначають засновниці бізнес-спільноти The One in a Million у Дубаї, основною метою події є релокація бізнесу, щоб допомогти українським підприємцям розвивати свій бізнес, створювати максимально зручні умови для бізнесу та інтеграції в Дубаї. А ось метою створення бізнес-спільноти стало об’єднання всіх підприємців в Арабських Еміратах для взаємовигідного співробітництва, можливих колаборацій, партнерства та просування на ринку ОАЕ резидентів бізнес-клубу з України та Австрії.

 

 

 

У рамках форуму виступили навчені досвідом спікери, які дали свої поради у різних сферах бізнесу.

Партнерами бізнес-форму у Дубаї стали: DMCC, агентство нерухомості The Capital, Ukrainian Business Council, турагентство Travel Muse, компанія Sultanate Holding Group, агенція дизайну інтер’єрів Code, компанія ISU.

 

 

Партнер заходу Ювелірний Діму Magnat Fine Jewelry — «Діаманти, як інвестиція». Magnat Fine Jewelry – це найкраща якість за найкращою ціною на ринку ювелірних виробів та дорогоцінного каміння, а також поєднання цінності та майстерності, вигоди та якості, сервісу та професіоналізму, користі та краси. Клієнти ЮД не лише отримують естетичне задоволення від володіння діамантами та прикрасами, а й відчувають користь, адже з діамантом можна не лише зберегти свій капітал, а й примножити його.

У рамках заходу Magnat Fine Jewelry провів розіграш кулона з діамантами 0,75 карати.

Подія відбулася в конференц-центрі Almas Tower Centre, Free Zone Dmcc (за адресою Almas Tower, Jumeirah Lakes Towers, Dubai, UAE) – це одна з найкращих локацій для бізнес-конференцій у Дубаї.

На завершення продуктивного дня всіх учасників форуму чекала вишукана гала-вечір та невимушене спілкування в одному з найкращих luxury ресторанів Дубай на березі Перської затоки, де всі могли познайомитися, поспілкуватися та обмінятися враженнями форуму.