Г’ю Гросвенор, герцог Вестмінстерський, одружився з Олівією Хенсон у Честерському соборі. Прибувши на церемонію у вінтажному Bentley незадовго до полудня, наречена була одягнена в сукню з квітковими мотивами від лондонського дизайнера Емми Вікторії Пейн та у фату 1880 року, яку вдягала її прабабуся.

Серед гостей були деякі члени королівської родини: принц Вільям приїхав на свято, але без своєї дружини (Кейт Міддлтон, як відомо, проходить лікування від раку), а також принцеса Євгенія Йоркська та багато інших британських аристократів.

Гросвенор — це родина, яка має давні зв’язки з королівською сім’єю: Король — хрещений батько герцога Вестмінстерського, а сам герцог — хрещений батько принців Джорджа та Арчі. Він є другом Вільяма та Гаррі з малку. Сім’я Гросвенор багатша за королівську сім’ю, її статки становлять 9,9 мільярдів фунтів.

Наш матеріал виходить навіть за таких важких умов, і якщо ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська