За всіма канонами Голлівуду, американська актриса Зої Кравіц, яка готується здійснити режисерський дебют, у своєму першому фільмі зняла свою другу половинку — актора Ченнінга Татума.

У Мережі з’явився трейлер фільму «Моргні двічі».

Технічний мільярдер Слейтер Кінг (Ченнінг Татум) зустрічає офіціантку Фріду (Наомі Акі) на гала-концерті зі збору коштів, між ними відбувається хімія. Він запрошує її приєднатися до нього та його друзів у відпустці мрії на його приватному острові. Це рай. Дикі ночі зливаються із сонячними днями, і всі чудово проводять час. Ніхто не хоче, щоб ця подорож закінчилася, але незабаром починають відбуватися дивні речі, Фріда починає сумніватися у реальності. Щось не так із цим місцем. Їй доведеться розкрити правду, якщо вона хоче вибратися з цієї вечірки живою.

У фільмі також зіграли Крістіан Слейтер, Саймон Рекс, Адріа Архона, Кайл МакЛоклен, Хейлі Джоел Осмент, Джина Девіс та Алія Шокат.

Над сценарієм Зої працювала разом із Е. Т. Фейгенбаумом, з яким вони робили картину «Фанатік».

Наш матеріал виходить навіть за таких важких умов, і якщо ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська