Знаменитості завжди знають, як виділитися на червоній доріжці. А ще частіше їхні образи завершують одні з найдорожчих діамантів у світі.

Протягом багатьох років ми бачили, як червоною доріжкою проходять знаменності, одягнені у вбрання від кутюр — нерідко їх образ загалом оцінюється в кілька мільйонів доларів.

У п’ятірці найдорожчих нарядів образ Кейт Бланшетт у сукні Armani Privé вартістю 100 000 доларів, розшите кристалами Сваровські та золотими паєтками, в якому вона з’явилася на «Оскарі» 2014. Вбрання акторки завершили сережки з опалом та діамантовий браслет Chopard на суму 18 мільйонів доларів.

Церемонію вручення премії Оскар 1991 року прикрасила Мадонна у сукні від кутюр Bob Mackie, а також діамантовому кольє та сережках Harry Winston, як повідомляє TIME, вартістю 20 мільйонів доларів.

В образі вартістю понад 20 млн доларів на церемонії вручення «Оскара» в 1998 році з’явилася Глорія Стюарт. На шиї акторки красувалася копія легендарного «Серця океану», зображеного в «Титаніку». За даними TIME, синій діамант Harry Winston вагою 15 карат коштує 20 мільйонів доларів.

На «Греммі» 2013 Керрі Андервуд блищала у сукні від Roberto Roberto Cavalli та намисті в 381 карат від Johnathon Arndt — загальна вартість вбрання 31 млн доларів.

 

Власниця найдорожчого образу — Леді Гага — приблизно 34 млн доларів. У наряді від Alexander McQueen у стилі «Сніданок у Тіффані» та прикрасах із жовтим діамантом від Tiffany & Co вона з’явилася на врученні церемонії «Оскар» 2019.

Наш матеріал виходить навіть за таких важких умов, і якщо ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська