Вчора, 30 листопада, Олена Зеленська особисто зустрілася із Його Величністю Королем Карлом ІІІ та завітали в Український католицький собор в Лондоні, на території якого розташований лондонський Ukrainian Welcoming Centre.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

«Це вже не вперше Його Величність знаходить час та теплі слова для підтримки вимушених переселенців з України — нещодавно він відвідував їх у Шотландії, ще раніше в Румунії.

Подякувала від імені усіх українців за допомогу, яку Сполучене Королівство надає і надаватиме Україні. Бо тут, у Лондоні, на кожному кроці, під час кожної зустрічі відчуваю, як міцнішає ця підтримка — й міцнішає наша дружба», — зазначила Олена Зеленська.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Olena Zelenska (@olenazelenska_official)

Перша леді зазначила, що у кожній поїздці для неї дуже важливо зустрітися з українцями, які вимушено покинули домівки. Спитати, що ми можемо зробити ще, щоб перебування за кордоном було легшим. Ця поїздка до Лондона не стала виняток. Разом з королем Карлом ІІІ Олена Зеленська зустрілися з українською громадою в Українському греко-католицькому соборі, що в серпні разом зі Спілкою українців у Великій Британії заснував унікальний хаб: The Ukrainian Welcome Centre. Тут допомагають визначитися з розміщенням, облаштуватися, налагодити зв’язки з громадою, підтримують і розраджують.

«Відколи Росія перейшла до тактики енергетичного терору, ми розуміємо, що ця зима буде найважчою за всі роки незалежності. Тож я вдячна за те, що бодай частина українців, особливо літні люди, діти, мають змогу перечекати холодний сезон, не ризикуючи опинитися в умовах блекауту.

Україна отримує постійну підтримку від Великої Британії фактично за всіма гуманітарними напрямами. Медичне обладнання, пожежні автівки та карети швидкої допомоги, відбудова інфраструктури, зокрема залізничної та енергетичної, підтримка освітян – усюди маємо допомогу.

І сьогодні, зустрічаючись з українцями, я вкотре впевнююсь: наших людей прихистили друзі, чиє welcome від усього серця», — зазначила дружина Володимира Зеленського.

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська