Жінка українського президента продовжує демонструвати відмінне почуття стилю. Перша леді обрала дуже красивий образ для відвідування незвичайної школи – «Школи супергероїв».

«Це класи, створені при дитячих лікарнях спеціально для тих маленьких пацієнтів, кому потрібно перебувати там тривалий час. Адже іноді діти вимушені довго, часом по кілька місяців жити в лікарняних палатах. Через це вони не можуть у звичному режимі відвідувати заклади дошкільної освіти чи школу. А завдяки таким школам, їхнім учителям і педагогам можна й лікуватися, і навчатися одночасно, не відстаючи від програми, здобувати знання, знаходити друзів та будувати плани на майбутнє. У різних регіонах України працює вже 11 таких «Шкіл супергероїв», — зазначила Олена Зеленська.

Вибір красавиці-білявки пал на темно-коричневі широкі брюки з високою посадкою і чарівний синій комплект — топ і укорочений кардиган.

Наш матеріал виходить навіть за таких важких умов, і якщо ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська