Вчора, 4 червня, в Україні вшанували пам’ять дітей, які загинули через збройну агресію Росії проти України. Перша леді з’явилася на локації, де представлено дитячий мартиролог, у Музеї історії України у Другій світовій війні, спеціальною експозицією «Недописані книги життя».

«Обпалені книги – це книги на згадку про дітей, які згоріли у своїх домівках. Книги зі слідами пострілів – на згадку про тих, кого розстріляли окупанти. Книги серед будівельного сміття – на згадку про дітей і родини, які загинули під завалами внаслідок російських атак; пошматовані книжки – на згадку про тих, кого не вдалося врятувати від травм після ворожих обстрілів. А книги, де можемо побачити лише палітурку, – на згадку про немовлят, які загинули, не встигнувши «написати» жодної своєї життєвої сторінки, — зазначила Олена Зеленська. — Тож вкотре звернулася до представників міжнародної спільноти, які були присутні сьогодні на заході: нам потрібно разом спинити агресора. Щоб і діти, і дорослі перестали гинути у війні».

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Olena Zelenska (@olenazelenska_official)

Наш матеріал виходить навіть за таких важких умов, і якщо ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська