Вчора, 29 листопада, Олена Зеленська побувала на прийомі в королеви-консорт Сполученого Королівства Каміли з нагоди запровадженого ООН Дня боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок.

«Для мене є почесним особисте знайомство з Її Величністю та можливість розповісти, що відбувалося й відбувається на наших територіях, тимчасово окупованих Росією. Які жахливі злочини чинять окупанти проти наших жінок і дітей. Розповіла Королеві-консорту про те, що багато наших сімей розділені. Дуже багато дітей позбавлені можливості спілкуватися зі своїми батьками вдома: батько або мати можуть служити, вони можуть бути медиками, волонтерами – приблизно 40 тис. наших жінок у лавах ЗСУ», — зазначила Олена Зеленська.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

Відомо, що королева-консорт багато років є активною учасницею кампаній проти насильства щодо жінок, займається благодійністю та допомагає українським переселенцям у Сполученому Королівстві.

Перша леді подякувала королеві й запевнила, що Україна готова зробити внесок у міжнародні зусилля, щоб запобігти насиллю в конфліктах, із яким стикаються у всьому світі.

«На жаль, маємо болючий досвід у цьому питанні. На щастя, робимо все можливе, щоб гідно його подолати й не толерувати ніколи», — прокоментувала вона.

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська