Другий день візиту до Великої Британії ознаменувався зустріччю на Даунінг-стріт. Олену Зеленську приймали в гостях прем’єр-міністр Ріші Сунак та його дружина Акшата Мурті, з якою перша леді вже співпрацює на полях Саміту перших леді та джентльменів. Також дружині Володимира Зеленського вдалося почути виконання українських пісень учасниками хору Королівської опери, що є вимушеними переселенцями з України. 

«Рада нашій дружбі й новій зустрічі з паном Ріші Сунаком і його дружиною Акшатою Мурті. Подякувала їй і пану Премʼєр-міністру за всю їхню підтримку, зокрема за черговий пакет гуманітарної допомоги від британського уряду. Після 6 тисяч російських обстрілів, які Україна пережила торік, перед нами постала потреба у відновленні кожної сьомої школи, понад 1500 медзакладів і в постійній підтримці для людей – гуманітарній, медичній, психологічній», — зазначила Олена Зеленська.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Olena Zelenska (@olenazelenska_official)

Двісті тисяч українців знайшли прихисток у Великій Британії через російське вторгнення. З деякими вимушеними переселенцями зустрілася перша леді під час візиту на Даунінг-стріт. Там зазвучала українська пісня у виконанні українських переселенців – учасників хору Королівської опери лунає гімн України та «Молитва за Україну».

«Вірю, що скоро ці виконавці зможуть виступити й на батьківщині. Безпечно, переможно, вдома«, — написала Зеленська.

Наш матеріал виходить навіть за таких важких умов, і якщо ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська