Бренд KHUSTYNA представили нову колекцію шовкових хустин «L’Orangerie», що зберігає найтепліші спогади та надихає нас створювати нові незабутні моменти.

У сучасному світі, коли час летить надто швидко, і ми постійно поспішаємо, важливо не забувати помічати красу, яка оточує нас. Колекція шовкових хустин «L’Orangerie» втілила у собі найцінніші спогади кожної людини, з метою надихати нас створювати нові неповторні моменти.

Обличчям колекції «L’Orangerie» стала Анна Григор’єва, CEO Flowerpot. 

“Ця колекція — це не тільки згадка про минуле, а й запрошення створити нові неповторні моменти. Вона надихає нас насолоджуватися кожним днем і дарувати собі радість миттєвості. Купувати квіти для настрою, наряджатися, одягати шовкові хустини без особливого приводу. Тому що надзвичайно гостро відчуваєш цінність життя та приємних моментів під час війни.

Я бажаю, щоб кожна жінка сама створювала свою красиву реальність і насолоджувалася кожним моментом життя незважаючи ні на що«, — ділиться своїми емоціями Анна Григор’єва

Колекція «L’Orangerie» — це як шовкова оранжерея, де квіти цвітуть у будь-яку пору року. У ній ми зібрали улюблені квіти, які відомі кожному ще з дитинства, та нагадують про найтепліші моменти нашого життя. Кожна хустина цієї колекції — це маленький витвір мистецтва, яким ми хочемо прикрасити будні кожної жінки«. — ділиться Анастасія Гембіцька, артдиректорка бренду KHUSTYNA. 

Хустини L’Orangerie

Хустина “Первоцвіти” наповнена спогадами про перші весняні дні та ароматом вишневого цвіту. Ця хустина — справжнє втілення весняної чистоти та натхнення.

Яскравий букет з нарцисів, конвалій та мімози на хустині “Квітневі” пробуджує спогади про перший саморобний букет квітів, наповнений абсолютною любов’ю та турботою, який діти принесли мамі.

Хустина “Фіалки” з першого погляду переносить вас у минуле, де запах фіалок та різнокольорових квітів наповнював ваш сад. Це не лише квіти, а крапельки спогадів, які надихають та заспокоюють душу.

Букет з піонів, тюльпанів та барвінку на хустині «Травневі» надихає на найтепліші спогади про перше кохання, вечірні прогулянки під квітучими деревами та очікування прийдешнього літа.

Хустина «Майори» переносить нас в атмосферу осіннього ранку, коли запах бабиного літа та прохолоди змішувався зі свіжістю квітів.

В комплекті до кожної хустини колекції «L’Orangerie» йде вітальна листівка та подарунковий сертифікат на знижку -20% на букети у квітковому маркеті Flowerpot, де ви зможете придбати квіти, які доповнять ваш подарунок для близької людини. Придбати хустини з нової L’Orangerie можна на сайті KHUSTYNA.COM та в ЦУМі на 3-му поверсі на корнері бренду.