Днями відбувся fashion Brunch жіночого бізнес-клубу The One in a Million разом із Symbol — амбасадором люксового шопінгу та персональним гідом у світ високої моди, стилю та актуальних тенденцій.

Учасниці жіночого бізнес-клубу The One in a Million зібралися на передноворічний fashion-коктейль, щоб підтримати одна одну, створити гарний святковий настрій, порадувати себе подарунками та приємними дрібничками до Нового року. Адже це дійсно необхідно зараз, з огляду на те, через що проходить наша країна і всі ми. Незважаючи на це всім нам все одно хочеться одягнути сукню та підбори і просто відчути себе жінкою.

 

В рамках зустрічі всі гості прослухали лекцію fashion blogger/influencer Юлії Пунько «Тренди сезону 2022-2023».

Резидентки клубу активно готуються зустрічати Новий рік, щоб увійти до нього з гарним настроєм, приємними очікуваннями та вірою у нашу якнайшвидшу Перемогу!

Бутік Peserico входить в найбільший український рітейлер люксових брендів Symbol. Компанія об’єднує більш ніж 250 всесвітньо відомих марок, таких як Dolce&Gabbana, Brunello Cucinelli, Balmain, Peserico, Valentino, Max Mara та багато інших. Мережа має 41 магазин по Україні в Києві, Львові, Ужгороді, Одесі, Дніпрі, Харкові й Запоріжжі та найзручніший онлайн магазин.

 

Бутік Peserico
Адреса: Київ, вул. Хрещатик, 15/4