Польські фермери протестують у десятках міст по всій Польщі, що межують з Україною. Вони блокують дороги та пункти пропуску. Довжина черги фур на в’їзд в Україну через КПП «Ягодин — Дорогуськ» досягала 17 км, а час очікування — 230 годин.

Фермери виїхали на акцію зі своєю технікою та рухаються колонами вздовж доріг. На одному з пунктів протестувальники висипали українське зерно, яке прямувало до Німеччини транзитом через Польщу.

Глава Мінінфраструктури Кубраков назвав інцидент «черговою політичною провокацією, спрямованою на розкол між народами України та Польщі».

На одному з пунктів навіть з’явився фермер із прапором СРСР та плакатом із написом: «Путін розберись і з Україною, і з Брюсселем, і з нашим урядом». Повідомляється, що поліція Польщі вже затримала фермера. Йому пред’явлено два звинувачення: за розпалювання та вихваляння путінської агресивної війни та пропаганду тоталітаризму.

Наш матеріал виходить навіть за таких важких умов, і якщо ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!