Презентація режисерської версії фільму та головна героїня стрічки Яна Рай на червоному хіднику кінофестивалю.

У межах 77-го Канського кінофестивалю відбулася прем’єра режисерської версії українсько-турецької стрічки «Софія», яку з повною впевненістю можна назвати міжнародною, адже до сюжетної лінії вплетена і казахська культура, а пост-продакшном фільму займалася одна із провідних іспанських компаній.

Прем’єра пройшла із неабияким успіхом, приковуючи особливу увагу до яскравого сюжету, актуального у наш час. У фільмі зіштовхуються культури кількох країн, де крізь непорозуміння та конфлікти між різними національностями врешті народжується глибоке розуміння та єдність.

Стрічка демонструє глибинні трансформації особистості на життєвому шляху, процес формування істинного зв’язку з Богом, звільнення від ілюзій та хибних асоціацій, які манять своєю яскравою обгорткою. Врешті, справжні цінності, в основі яких любов і добро приводять до найцінніших скарбів, де починається новий життєвий старт.

Фільм у межах кінофестивалю у Каннах особисто презентувала головна героїня та продюсерка стрічки Яна Рай.

«Цей фільм для мене — не просто робота, а шлях до розуміння моєї власної ідентичності через дзеркало різних культур. Ми створили «Софію» як міст, що з’єднує серця та розуми людей з різних куточків світу», — коментує Яна.

Поза низкою заходів, що пройшли на території українського павільйону Канського кінофестивалю, акторка та продюсерка відвідала і заходи, присвячені презентаціям міжнародних стрічок.

Для червоного хідника кінофестивалю цьогоріч Яна обрала ефектні сукні бренду Aylin, української дизайнерки Айлін Грушовенко.