Дональд Трамп став першим колишнім президентом США, проти якого офіційно порушили кримінальну справу. Політика та магната звинувачують у тому, що перед виборами 2016 року він заплатив 130 тисяч доларів порнозірці Стормі Деніелс, щоб вона не розповідала про їхні інтимні стосунки.

«Сьогодні ввечері ми зв’язалися з адвокатом пана Трампа, щоб узгодити його здачу офісу окружного прокурора Манхеттена для того, щоб надалі постати перед судом», — оголосив офіс прокурора.

Через цей інцидент у багатьох постало питання, а що буде з мрією Трампа знову стати президентом США у 2024 році. На це відповів доктор Трей Худ ІІІ, професор політології в Університеті Джорджії. За його словами, навіть кримінальне звинувачення та судовий вирок не завадять йому брати участь у виборах.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

«З юридичної точки зору, і, звичайно ж, навіть якби його засудили за цей інцидент у Нью-Йорку, це не завадило б йому балотуватися на пост президента», — каже Худ.

Згідно з Конституцією США, єдиними обмеженнями кандидата на пост президента є вік – не менше 35 років, громадянство США за народженням та проживати у США не менше 14 років.

«Суть у тому, що обвинувальний висновок не завадить Трампу на законних підставах балотуватися в президенти і, можливо, бути обраним», — додає Худ.

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська