Двічі названий журналом People «Найсексуальнішим чоловіком світу» Бред Пітт відзначив серйозний ювілей. У це важко повірити, але зірці виповнилося 60 років.

Голлівудський серцеїд відсвяткував день народження 18 грудня, проте вік — лише цифра, адже виглядає Пітт приголомшливо і часто стає героєм заголовків журналів і таблоїдів.

У молодості Пітт прославився своєю солодкою зовнішністю, а його ім’я стало синонімом «красивий». Не дивно, що на нього звертали увагу (і продовжують досі) одні з найрозкішніших жінок.

Особисте життя актора завжди було їжею для таблоїдів: Пітт і Дженніфер Еністон на початку 2000-х років вважалися однією з найгарячіших пар Голлівуду, нарівні з Брітні Спірс та Джастіном Тімберлейком. А після цього вся увага була прикута до його зв’язку з Анджеліною Джолі, якому фанати навіть надали ім’я Бранджеліна.

З віком його зовнішність змінювалася, змінювалися і ролі, чого тільки варта його поява в тарантинівських «Безславних виродках» та «Одного разу в Голлівуді».

Пітт — скульптор, володар «Оскару» — успішний бізнесмен і досвідчений інвестор, який володіє портфелем нерухомості на 72 мільйони доларів, продюсерською компанією, французьким винним підприємством і навіть розкішною лінією засобів для догляду за шкірою.

Його акторська кар’єра останніми роками сповільнилася. Наприклад, у 2022 році з ним вийшли фільми «Вавілон» та «Швидкісний поїзд», також у розробці новий фільм з Джорджем Клуні, який вийде наступного року, і роль у картині про перегони Формули-1.

Незважаючи на те, що Пітт натякає, що незабаром завершить акторську кар’єру, ми побачимо ще кілька нових картин за його участю.

Наш матеріал виходить навіть за таких важких умов, і якщо ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська