Шанувальники «Гаррі Поттера» засмітили пляж Фрешуотер-Уест, який розташований неподалік Каслмартіна, Пембрукшир у Західному Уельсі.

Це місце у фільмі є місцем смерті вірного друга Гаррі Поттера – домового ельфа Доббі, який загинув у фільмі «Гаррі Поттер та Дари смерті – частина 1». З роками цей пляж перетворився на справжню святиню для шанувальників історії про юного чарівника.

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

За даними Національного фонду Уельсу, фанати залишили так багато шкарпеток – важливого символу, пов’язаного з Доббі у серії книг, – що це стало проблемою для довкілля.

«Меморіал Доббі залишиться у Фрешуотер-Уесті найближчим часом, щоб люди могли насолоджуватися ним. Але ми просимо відвідувачів робити лише фотографії при відвідинах меморіалу, щоб допомогти захистити ширший ландшафт. Такі предмети, як шкарпетки, дрібнички та пофарбовану гальку, які можуть потрапити у морське середовище та харчовий ланцюжок та поставити під загрозу дику природу», — йдеться у заяві Національного фонду.

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська