Колишній прем’єр-міністр Великобританії зі своєю молодою дружиною та трьома маленькими дітьми провів час на гірськолижному курорті Ла Розьєр на південному сході Франції. Дружина політика розповіла, як це було проводити активний час із трьома дітьми молодше трьох років.

«Катання на лижах з трьома дітьми моложе трьох років не для слабкодухих, і мені було цікаво, чи не були ми трохи божевільні, щоб спробувати це, але коли я запитала у вас, багато з вас сказали, що ви це робили і йшли на це — і я дуже радий, що ми це зробили!» — розповіла Керрі.

Не дивлячись на те, що її чоловік доволі заможна людина, Керрі зазначила, що все дитяче лижне спорядження вона купила з других рук через платформу Vinted — те саме, що й українська Шафа.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Carrie Johnson (@carrielbjohnson)

«Не думайте, що я витратила більше 30 фунтів на кожну дитину на повне лижне спорядження — куртки, комбінезони, окуляри, рукавички, шкарпетки тощо. Більшу частину цього я пізніше продам на Vinted, коли вони теж виростуть», — розповіла дружина Джонсона.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Carrie Johnson (@carrielbjohnson)

Також 36-річная Керрі розповіла про свій досвід активного відпочинку з дітьми: «Це точно було нелегко. Просто підняти дітей на гору, підштовхнути Френкі (9-місячний син) в візку, несучи наші та дитячі лижі, було справжнім тренуванням. Один урок був повністю витрачений, оскільки Вілф (3-річний син) вирішив влаштувати істерику, тому що я намазала його обличчя сонцезахисним кремом! Одягати лижні рукавички на 2-річну дитину — це все одно, що пришпилювати желе до стіни, а міняти підгузки на снігу — це цікаво. Але бачити, як вони так швидко стають більш впевненими, було неймовірно. Вони можуть цього не пам’ятати, але я точно пам’ятаю. Один із моїх найщасливіших тижнів,» — зазначила Керрі.

Наш матеріал виходить навіть за таких важких умов, і якщо ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська