За підтримки мерії Відня, посольства Австрії в Україні, Українсько-Австрійської Асоціації та мерії Києва в самому центрі столиці цієї весни відбувся всесвітньо відомий Благодійний Віденський бал.

Подія, яка багато років поспіль проходила в самому серці столиці, після вимушеної паузи в п’ять років знову запросила до танцю всіх своїх прихильників у Fairmont Grand Hotel Kyiv 24 квітня 2024 року.

Цьогоріч  на Благодійному Віденському балу зал був заповнений вщент. Безліч охочих потрапити на бал, аби обʼєднатися заради благодійної мети —  збору коштів для благодійного фонду «СОС Дитячі містечка в Україні», що опікується дітьми, які постраждали під час війни. А також на пристосування укриття для навчання дітей з Мистецького ліцею «Київська дитяча академія мистецтв ім. М.І. Чембержі» та обладнання медичних евакуаційних вагонів для перевезення поранених.

Традиційно благодійний віденський бал розпочався урочистим виходом дебютантів STUDY Academy High School й виконанням полонезу.

Після виконання полонезу на сцену Благодійного Віденського Балу піднялись Олексій Горбань — директор по розвитку STUDY.UA. та Поліна Ковальчук, учениця міжнародного ліцею STUDY Academy High School разом вони представили лот для благодійного аукціону — річний курс вивчення англійської мови.

Міжнародний ліцей STUDY Academy High School це частина групи компанії STUDY.UA, який має 10 навчальних центрів в Києві та Одесі. Навчання в Ліцеї відбувається за інтегрованою програмою від МОН України та Кембриджського університету.  

В ліцеї дві мови викладання: українська та англійська.  Міжнародну складову забезпечують викладачі-носії мови з Великої Британії, США та Канади.

На Благодійному Віденському Балу також особливий вальс виконала незламна Олександра Паскаль, яка у 2022 році втратила ногу внаслідок російського ракетного удару по Затоці на Одещині.

Це не просто вальс, а й меседж про те, що у найтемніші часи людська віра сяє ще яскравіше, і ми всі разом можемо змінити світ на краще!

STUDY.UA. зробили особливий подарунок для незламної Олександри Паскаль — річний курс вивчення англійської мови. 

Всього на благодійному аукціоні вдалося зібрати  один мільйон десять тисяч гривень, які організатори спрямують на благодійність.