Є туристи, які захоплюються упорядкуванням маршрутів подорожей під себе і власними силами, або вважають, що самостійне планування допоможе заощадити гроші. В теорії все це звучить добре, але на практиці треба розуміти, що в такому разі вся відповідальність за трансфер, букінг готелів та розваг лягає на плечі самого туриста. Через недосвідченість та не знання важливих нюансів, при плануванні складного маршруту (з трьома пересадками чи більше) людина може не врахувати деякі важливі моменти. І тут доречно звернутися до послуги Travel Audit. Спеціально для рубрики «Blog» видання LIKEinUA засновниця Vogel Family Travel Вікторія Шелюжко розповіла про новинку її агенції преміального відпочинку — Travel Audit, яка точно полегшить життя кожного любителя пригод під час планування відпустки.

Що таке Travel Audit від Vogel Family Travel?

Travel Audit — потрібний інструмент. Це професійна перевірка та оптимізація маршруту, в рамках якої туроператори Vogel Family Travel допоможуть скласти або вдосконалити маршрут, забезпечивши оптимальну логістику, ефективне використання часу та збереження коштів.

Що перевірять під час Travel Audit?

  • Коректність авіасполученнь та стиковок між країнами.
  • Чи потрібна віза в ту чи іншу країну і яка процедура оформлення.
  • Чи потрібна реєстрація на державних сайтах країн перед поїздкою та як її заповнити задля більшої вірогідності позитивної відповіді.
  • Рекомендації щодо щеплень та медичних заходів для забезпечення вашого здоров’я під час подорожі.

Як це відбувається?

Готельний аудит:

Vogel Family Travel не тільки перевірить готель, але й пропонує більш вдалі альтернативи за оптимальними цінами та урахуванням податків та інших важливих факторів. Готелі підбираються згідно з запитам клієнта, наприклад, які подорожують з дітьми чи домашніми улюбленцями.

Створення маршруту:

Команда туристичного оператора Vogel Family Travel за запитом може скласти маршрут, враховуючи побажання клієнта та умови подорожі, допоможе обрати найкращий час для відвідування виставок, подій та екскурсій у новій країні.

Кому підійде Travel Audit?

Як зазначає Вікторія Шелюжко, ця послуга ідеально підходить для самостійних подорожуючих, які планують складний маршрут з відвіданням декількох країн або вимагають складної логістики та багатокомпонентного туру.

Звернувшись до Vogel Family Travel, вам з радістю та професіоналізмом допоможуть зробити мрію про ідеальну подорож реальністю. Процедура перевірок, пошуків та рекомендацій займає три робочих днів, після чого клієнт отримує файл з усіма деталями.

Довірте свої мрії професіоналам! І подорож дійсно буде легкою та незабутньою.