А чи задумувались ви, що звичайний план подорожі може бути нездійсненний через низку причин? Чи послуги професійного туроператора можуть вам добре допомогти зекономити? А туристи Vogel Family Travel задумались і звернулись по послугу адаптації їхньої подорожі, яка згодом перетворилася на окремий напрям цієї туристичної компанії — Travel Audit.

ЩО ТАКЕ TRAVEL AUDIT?

Travel Audit — це професійна перевірка та оптимізація вашого маршруту. Турагенція допомагає скласти або вдосконалити подорож, забезпечуючи оптимальну логістику, ефективне використання часу та збереження коштів.

ЩО САМЕ ПЕРЕВІРЯЄ VOGEL FAMILY TRAVEL?

У Travel Audit агенція звертає увагу на кожну дрібницю, щоб ваша поїздка пройшла максимально комфортно та безпечно. Фахівці перевіряють коректність авіасполучень та стиковок між країнами, допомагають з оформленням віз, реєстрацією на обов’язкових державних сайтах країн і навіть надають рекомендації щодо щеплень та медичних заходів для забезпечення вашого здоров’я під час подорожі.

ГОТЕЛЬНИЙ АУДИТ:

Компанія не лише перевіряє готелі, а й пропонує альтернативи за оптимальними цінами й урахуванням податків та інших важливих факторів. Вона також може підібрати готелі згідно з вашими запитами, наприклад, для подорожі з дітьми чи без них. Враховуючи ваші пріоритети, ми забезпечимо найзручніші умови проживання.

СТВОРЕННЯ МАРШРУТУ:

Vogel Family Travel може скласти маршрут, враховуючи побажання й умови подорожі. Розглядають ваші уподобання щодо активного відпочинку, культурних заходів, а також можливостей для гастрономічних вражень. Допомагають обрати найкращий час для відвідування виставок, подій та екскурсій.

Travel Audit ідеально підходить для подорожувальників, які планують маршрут із відвідуванням кількох країн або вимагають складної логістики та багатокомпонентного туру.

ЯКА ЦІННІСТЬ TRAVEL AUDIT ДЛЯ БІЗНЕСУ?

Варто звернути увагу на послугу Business Travel, яка допомагає оптимізувати витрати та підвищувати ефективність відряджень і бізнес-поїздок. Замовлення аудиту маршруту відрядження дозволяє перевірити й проаналізувати всі аспекти подорожі, включаючи витрати на транспорт, проживання, харчування тощо. Це допомагає бізнесам зрозуміти, як можна ефективніше використовувати свої ресурси, зменшити зайві витрати та забезпечити комфорт і безпеку для працівників. Такий аудит також може виявити можливості для отримання знижок чи спеціальних умов від постачальників послуг.

Послуга Travel Audit є важливим інструментом для оптимізації витрат і підвищення продуктивності бізнесу.

З Travel Audit ваша подорож стане найефективнішою, комфортною та незабутньою. Довірте свої мрії Vogel Family Travel.