Модний столичний ресторан преміум-класу ВАО презентував виставку картин молодої талановитої художниці Соні Морозюк. Усього представили п’ять патріотичних робіт від 100×100 до 110×120 см. Назви говорять самі за себе: «МЛІyou», «Надія», «ПОДОЛАЄМО», «KALYNA», «YOU». Кожна картина є самодостатньою і представляє окреме полотно. П’ять арт-інсталяцій залишатимуться у ресторані до 8 березня.

«Я рада, що можу допомогати мистецтвом. Дякую тим, хто купує на аукціонах мою творчість. Дякую. Від всього серця», – зізналася на презентації Морозюк.

До речі, тандем ВАО та Морозюк проходить далеко не вперше. У січні ресторатори Оксана, Тарас Середюк у тандемі з Ектором Хіменесом-Браво та Сонею Морозюк провели два благодійних FREEDOM DINNER. Мета заходу – зібрати на біонічні протези для наших поранених захисників.

Головним лотом двох івентів тоді стала картина Морозюк 2,5 х 3 метри. Складалася вона з семи частин єдиної композиції. Загалом за вечір разом із донатами гостей у Києві зібрали 239 тисяч гривень. У Львові на такому ж ВАО FREEDOM DINNER – 320 тисяч гривень. Усі гроші вже перерахували пораненим українським захисникам.

 

 

 

Подія проходила за підтримки національного проєкту «НЕЗЛАМНІ», де за участю платформи добрих справ dobro.ua та першого медичного об’єднання Львова зараз відбувається протезування та реабілітація наших воїнів.

Нагадаємо, нинішня арт-інсталяція Соні Морозюк відкрита у ВАО до 8 березня. Придбати роботи або подивитися можна на місці у закладі.