Експрем’єр Фінляндії Санна Марін опублікувала в особистому обліковому записі в Інстаграм, як вона разом зі своїми колегами відзначила День незалежності Фінляндії.

Політикиня виглядала розкішно в яскравій жовтій сукні на одне плече, яку вона прикрасила синьою стрічкою з орденами, завершивши образ масивними сережками в золотому кольорі.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Sanna Marin (@sannamarin)

«Для мене було честю відсвяткувати незалежність Фінляндії традиційним способом у Президентському палаці. Вечір продовжився у готелі Кямпі, де MA/PI, наша заснована влітку компанія з двох жінок, організувала вечірку на честь Дня незалежності. Одне задоволення працюватиме з неймовірно талановитою подругою та супержінкою. Спасибі Катрі Нісканен за шалено гарну сукню та Сату Арво за макіяж та зачіску», — зазначила Санна у підписі.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Sanna Marin (@sannamarin)

38-річна Санна Марін обіймала посаду прем’єр-міністра Фінляндії з 2019 по 2023 роки і в період посаді глави країни опинилася в центрі скандалу через витік відео з вечірки. Суспільство засудило молодого прем’єра, після чого жінки з усього світу стали на її захист, зазначаючи, що політики теж люди, і ніщо не забороняє їм веселитися у вільний час.

Наш матеріал виходить навіть за таких важких умов, і якщо ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська