«Найстресовіший показ у моєму житті», — зазначив дизайнер. На Тижні моди в Лос-Анджелісі Андре Тан представив нову колекції свого бренду RDNT.

«Такого ще не було у моїй практиці — я був переконаний, що мій показ на Los Angeles Fashion Week не відбудеться…він був на грані зриву тричі!» — додав модельєр.

Як розповів Андре Тан за дві години до показу повідомили, що в українському блоці буде перуанський дизайнер. Звичайно українські дизайнери, які повинні були представляти свої колекції, відмовилися брати участь, якщо це буде так. На щастя їм вдалося відстояти своє право відкривати цей день!

Але на цьому все не скінчилося: за п’ять годин до початку показу дизайнер зрозумів, що у нього лише 5 дівчат-моделей, а виходів в 4 рази більше! І тільки завдяки великому українському ком’юніті, вдалося зібрати українських моделей за 2 години до показу.

«Хочу сказати, що хоч я відчув найсильніший стрес за всі мої тижні моди, але місія виконана! Показ відбувся в рамках програми Ukrainian Fashion Forward. Перед показом ми показали трихвилинне відео про Україну, яке зворушило всіх до сліз. І усі покази українських дизайнерів були дуже емоційними і в залі панувала справжня магія. І все це нам вдалося втілити саме завдяки нашій єдності та підтримці! Просуваємо наше українське разом!» — додав Андре Тан.

Наш матеріал виходить навіть за таких важких умов, і якщо ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська