Нині його називають найкращим президентом України з моменту її незалежності. А коли він тільки прийшов на цю посаду, то на його адресу можна було почути слово «клоун». Час показав, що одні політики перетворюються на клоунів, а клоуни стають героями. Саме так охарактеризував діяльність Володимира Зеленського російський опозиціонер Михайло Ходорковський.

Перш ніж стати головною української держави Володимир Олександрович прославився як комік, шоумен та актор. Доленосною для нього стала роль президента в сатиричному серіалі «Слуга народу», в якому висміювалася влада України.

Народився Володимир Зеленський у Кривому Розі у єврейській родині. Його батько – програміст, а мати – інженер. З дитинства поглиблено вивчав англійську, займався спортом. У 16-річному віці отримав грант на безоплатне навчання в Ізраїлі, але батько не підтримав цієї ідеї. Тоді в 11 класі Володимир заснував власну команду КВК, після чого розпочалася його комедійна кар’єра.

Незважаючи на те, що збирався стати дипломатом і хотів вступати до МДІМВ, обрав університет у рідному місті та здобув освіту за спеціальністю «правознавство». За фахом ніколи не працював, адже його життя успішно складалося у шоу-бізнесі.

Змінивши кілька команд КВК був створений «95-й квартал», капітаном якої став Зеленський. Завдяки успіху їм вдалося укласти контракт із телеканалом 1+1, після чого з’явилося власне шоу та численні проекти, серед яких «Вечірній квартал», «Розсміши коміка», «Ліга сміху».

Вихід серіалу «Слуга народу», в якому Володимир Зеленський зіграв вчителя історії у середній школі Василя Петровича Голобородька, який став президентом України, спричинив фурор. Було знято 3 сезони, останній з яких вийшов в світ у 2019 році. І лише за кілька місяців актор став президентом України.

На сьогоднішній час Володимир Зеленський вважається найкращим та найсильнішим керівником України. 25 січня 2023 року йому виповнилося 45 років.

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська