На аукціоні під час Ukrainian Winter Festival було зібрано 9 400 доларів, 5 000 з яких зі старту дав Євгеній Черняк — український бізнесмен, голова наглядової ради алкогольного холдингу Global Spirits, ведучий YouTube канал про бізнес «Big Money».

Більше новин на нашому Телеграм-каналі.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Dmytro Stupka 🇺🇦🇺🇸 (@stupka777)

«Друзі, разом – ми сила! — зазначив Дмитро Ступка. — Частину коштів відправляємо на авто для 46-ої окремої аеромобільної десантно-штурмової бригади (1 батальйон 1 рота 2 взвод), які зараз захищають Бахмут та Соледар. Другу частину оперативному командуванню «Захід» на придбання приладів спостереження та виявлення, приціли, тепловізори. Дякуємо кожному, хто був з нами! Разом до перемоги!»

На аукціоні були продані два прапори з підписами українських героїв: головнокомандувача Збройних сил України – Залужного Валерія Федоровича та генерал-майора Літвінова Сергія Петровича. А також, уламки з міста Бахмут.

Якщо вам подобається наш матеріал, і ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська