Туризм в цьому дивному новому світі докорінно змінив свої сенси. Те, що раніше було просто пригодою, стало турботою про ментальне здоров’я. Те, що раніше називалося світом без кордонів, стало світом, де кордони, умови, візи, сертифікати змінюються майже щоденно. Ті, хто раніше волів самостійних мандрів, радо звертаються до туристичних агенцій, маючи бажання заплющити очі й відкрити їх на морі. Засновниця Vogel Family Travel Вікторія Шелюжко розповідає про шість причин здійснювати мрію разом з перевіреним агентством.

МАНДРУВАТИ ЛЕГКО

Сьогодні на перший план вийшло ментальне здоров’я, яке можна зберегти, якщо змінити навколишнє оточення. Мандри — це вже не лише відпустка, а те, що лікар приписав. І тут криється найбільше протиріччя: щоб зняти стрес, треба наражати себе на ще більший стрес, намагаючись комфортно виїхати за межі України. Туристичне агентство дозволяє мінімізувати стрес, зекономити час і, головне, зберегти нерви. Вам варто лише розповісти вашу мрію, а турагент візьме на себе її здійснення.

ВСЕ ВКЛЮЧЕНО

В одному агентстві можна купити все: авіаквитки, трансфери, розміщення в готелі, екскурсії, замовити квіти на день народження або влаштувати романтичний вечір.

З усіх питань можна комунікувати лише з однією людиною, яка буде завжди «на твоєму боці»!

СУПРОВІД ДОКУМЕНТІВ

Візи, трансфери, транзитні візи, перетин кордонів, умови МЗС — це ті речі, які краще довірити професіоналам. Самостійний турист не завжди уважний до деталей і не завжди встигає дізнатися, що, наприклад, Марокко закрите для українців, а на пересадці в американському аеропорті потрібна віза США. Перевірка та оновлення цієї інформації — зона відповідальності агентства.

ПІДТРИМКА 24/7

Відповідальність за ваш безпечний відпочинок — це головна причина, чому варто звертатися до турагентства. «Як ти?» — це не лише популярний лозунг України, а й основний принцип роботи вашого персонального оператора турагентства. Він перебуває з вами на зв’язку 24/7, підбирає готель, домовляється з тим, з ким майже неможливо домовитись, він зберігає ваш час і гроші.

З хорошим турагентом ви не залишитесь сам на сам з неприємним сюрпризом у будь-якій країні світу!

ВИГІДНА ЦІНА ТА НЕСТАНДАРТНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

У агентства є партнерські договори з готелями, транспортними компаніями тощо, тож ціни зазвичай будуть нижчими за самостійний букінг, інколи більш ніж на 30%!

Оператор дає фінальну ціну, в яку включені всі податки та збори, таким чином, неприємні сюрпризи у вигляді стягнення додаткових грошей у готелі — виключені! Тільки з туристичним агентом такі «нестандарти та негабарити», як перевезення лиж, музичних інструментів, хула-хупів тощо, перевезення тваринок, додаткові ліжка в номер, влаштування івенту чи доставлення квітів, обійдуться вам у помірні гроші та зі збереженням 100% нервових клітин.

ГОРИЗОНТ ПЛАНУВАННЯ ТА РАННЄ БРОНЮВАННЯ

Сьогодні турагентство — майже єдиний сервіс, який має горизонт планування. Адже тут є можливість раннього бронювання з найвигіднішою ціною та великим строком на внесення оплати.

Тож можна вже планувати відпочинок на увесь новий, 2024-й, рік і загадувати, що зустрінемо його під мирним небом, прямуючи назустріч мрії.