Молодий український бренд Vivons презентував свою весняну колекцію одягу на Los AngelesFashion Week та на одній з пяти благодійних акредитованих вечірок, що проходила після нагородження премією «Оскар». Подія відбулася в рамках програми Ukrainian Fashion Forward центру підприємництва та інновацій  Startup Ukraine.Головна мета UFF – просування українських брендів на світовій арені і популяризація Made in Ukraine.

Яскраві квіти, виразні етнічні орнаменти,контрастні кольори – дизайнерка бренду Альона Онофрійчук представила лос-анджелеській публіці колекцію, сповнену життя та палких почуттів.

«Ця колекція про любов, надію і життя. Через свою творчість ми промовляємо до світу не лише голосом свого нинішнього болю, а й мовою культури та мистецтва. У нас є що показати, є чим пишатися і захоплюватися», — зазначила дизайнерка бренду Vivons Альона Онофрійчук.

Окрім Vivons, Україну на LosAngeles Fashion Weekпредставляло ще сім брендів — Два Кольори (TwoColors), MustHave, TOTAL WHITE, RDNT STORE, Leskizzo, ROAR Cruise, Overthesea, які за 3 тижні стали  великою дружньою родиною і зробили українську презентацію елегантною, цікавою та неповторною.

Команда з України розпочала з міні-фільму “Привіт, світе. Я – Україна!”, який розповідає про історію нашої держави до початку війни та наслідки повномасштабного вторгнення Російської Федерації.

Також в Лос-Анджелесі був відкритий тимчасовий шоурум українських дизайнерів на LA market, де баєри та стилісти з усього світу ознайомились із  поточною та кутюрною колекціями бренду Vivons.

Безмежна дяка всім партнерам, завдяки яким відбулася програма та саме шоу, а саме, ініціатору Startup Ukraine, International Business Accelerator, Fashion Tech Works, @thenewmart,  Arthearts fashion за підтримки посольства Америки в Україні!