Дуже часто переглядаючи дати відпустки, ми дивуємося, чому так різняться ціни. Все залежить не тільки від напрямку та часу подорожі, але й від декількох інших факторів. Спеціально для рубрики «Blog» видання LIKEinUA засновниця Vogel Family Travel Вікторія Шелюжко розповіла, що впливає на ціноутворення і як спіймати найприємніші пропозиції від готелю.

Як шукати дешевші пропозиції і що впливає на ріст цін:

Дати поїздки та дати бронювання

Тут секрет простий: що далі дата, то дешевше (тобто є сенс шукати житло щонайменше за три місяці).

У ряді напрямків, раннє бронювання дозволяє отримати економію до -40% та ще й додаткові бонуси: безоплатні вечері, відвідування СПА, проживання дітей, трансфер тощо.

Сезонність та свята

Чим нижчий сезон, тим вартість нижча.

Новий рік відзначається по всьому світу. Католицьке Різдво (25 грудня) відзначають трохи більше мільярда людей. Китайський новий рік (лютий) сильно впливає на підвищення вартості відпочинку, як мінімум на напрямках Індійського океану. Європейські дитячі канікули також додадуть вартості до чеку (й на переліт, й на проживання).

Кількість подорожуючих та проживаючих в одному номері, а також вік дітей

Щодо віку дітей, то хочу зробити важливе зауваження: діти для своїх батьків можуть бути солодкими пиріжками до 40 років, але для більшості готелів світу вони стають дорослими у 12 років! А значить, і тарифікуються як дорослі. Ну, малюки точно діти, скажіть ви?! Не зовсім. Дитина в 2 роки не сприймається готелем як безкоштовний додаток до мами і може припускати доплату за своє розміщення.

Тип харчування

Можна обрати готель зі сніданками, а за спеціальними пропозиціями від готелю можна отримати безкоштовні вечері. Також у низці готелів є знижений тариф на харчування дітей.

Категорія номера

Тут взагалі дуже цікаво.

  • Категорії номерів розміщують суворо певну кількість дорослих і дітей різного віку.
  • Категорії номерів у назві можуть відрізнятися незначно, а по суті, розміру, зручностям: наявність балкону/тераси/ванни, позначиться на ціні — кардинально.

Тому, коли порівнюєте ціни між booking.com, сайтом готелю, агенцією, порівнюйте ідентичні показники: однакові дати відвідування, кількість діб, дітей та дорослих, ідентичний тип харчування та таку ж саму категорію номеру. Пам’ятайте, це все це впливає на вартість відпочинку!

Агентство преміального відпочинку Vogel Family Travel підбере найприємніші тури за найкращими цінами. Полетіли?