Захід пройшов в домі фамільних цінностей EMPIRE HALL, де спеціаліст з етикету Дар’я Притула провела експрес майстер-клас із сервірування. Під час вечора резидентки навчилися сервірувати куверт.

Дім фамільних цінностей EMPIRE HALL — мультибрендовий бутік елітного посуду та предметів декору інтер’єру, який було засновано 5 років тому у Харкові, а тепер і в Києві. EMPIRE HALL пропонує понад 30 брендів з США та Європи: Франції, Німеччини, Італії, Британії, Португалії; та більше 7000 товарів у наявності: серед яких, як 200-річний досвід найвідоміших мануфактур, так і останні тенденції від світових лідерів на ринку.

 

 

 

 

Також гості насолодилися дегустацією ігристого від одного з найкращих сомельє України Станіслава Борисова, і, звичайно ж, з найрозкішніших келихів бутіка EMPIRE HALL.

 

Унікальну можливість розробити власну монограму отримали учасниці клубу The One in a Million з найкращим каліграфом України Олексієм Чекалем. Їх вони надалі можуть використовувати як фамільний герб на столових приладах, фарфорі, рушниках та постільній білизні.

Також у ході вечора пройшла цікава експрес-лекція про історію порцеляни та кришталю від автора книги про Мейсенську порцеляну від історика, архітектора та художника Максима Розенфельда, а також отримали його книгу в подарунок.

 

EMPIRE HALL

Адреса: Київ, вул. Городецького, 4