Днями відбулася зустріч жіночого бізнес-клубу The One in Million у ресторані BAO. Як відомо одним із основних напрямків клубу є навчання та прагнення отримувати нові корисні знання, саме тому на зустрічі була присутня спікер із величезним досвідом Юлія Юдіна, яка виступила з темою «Soft skills 2023 — Бачення бізнесу в майбутньому».

Юлія Юдіна – коуч, бізнес-тренер, ТВ-ведуча, організатор освітньої платформи «Сучасна репутаційна поведінка» та письменниця.

Відбулася зустріч бізнес-клубу у китайському ресторані сучасної кухні BAO.

Ресторан BAO — чарівне місце, де можна відчути собі справжнім імператором чи імператрицею, покуштувавши качку по-пекінськи. А здатність торкнутися серця під силу лише традиційним димсам закладу. Східна лапша, неперевершені вонтони, і це не кінець історії.

Зустріч пройшла у теплій, душевній атмосфері, за що потрібно дякувати організаторам заходу Лідії Філатовій та Світлані Третяковій, а також партнерів клубу The One in Million. Серед них:

RaiSky Travel Concierge – консьєрж-сервіс класу люкс, а також туристична компанія, що спеціалізується на подорожах та послугах класу Люкс, виконуючи бажання кожного клієнта. У RaiSky готові задовольнити найнесподіваніші і сміливі побажання під час відпочинку та вирішити всі питання.

І салон краси Palace de Beauté, який знаходиться в самому центрі Києва, і де представлені найсучасніші апарати для догляду за обличчям та тілом. У стінах салону можна не тільки навести красу, а й відволіктися від міської метушні, поринувши в цілковитий релакс.

Ведуча зустрічі Лілу.

Черговий непростий рік наближається до завершення, і протягом останніх двох років головний напрямок жіночого бізнес-клубу The One in Million – це проведення благодійних заходів. На завершення цього року планується великий charity dinner, який усі учасниці з нетерпінням чекають, бо всі вони вдячні ЗСУ за зустрічі, життя та можливість жити та працювати в Україні.

Ресторан BAO

Адреса: Мечникова 14/1, Київ
Телефон: +38 (067) 693 98 98
Доставка: +38 (067) 215 17 17