“ATTRACTION” — нова колекція сезону весна-літо 2024, яку презентував бренд IVA NEROLLI

Як весна, яка наповнює повітря ароматами кохання та пробуджує потяг до нових емоцій, так само і нова колекція бренду стала втіленням пробудження, як зовнішнього, так і внутрішнього.

 

Вже самою назвою бренд нам розповідає історію шалених почуттів та емоційної насиченості. Лейтмотивом колекції є жінка та її сексуальність, яка натхненна пристрасною закоханістю у свого партнера.   

 

“ATTRACTION” — це поєднання напівпрозорості й оголеності, яка відображається у легких шифонових блузах, елегантних твідових корсетах та міні-спідницях; класики та позачасового дизайну, який втілився у чорних стриманих жакетах та міді-спідницях, лаконічному дизайні тренча та пальто. 

“ATTRACTION” — це і про новий яскравий та сміливий характер, який підкреслює перша лінія шкіряних виробів бренду, до якої увійшли косухи, жакети прямого крою, міні- та міді-спідниці.

 

Кольорова гама колекції весна-літо 2024 складається з чотирьох головних відтінків — це чорний, бордовий, бежевий та блакитний. Гармонійно поєднуючись, вони символізують основну думку нової колекції від IVA NEROLLI — пробудження емоцій, сильних романтичних почуттів та нестримного бажання кохати.