Як це — не боятися ризикувати та вірити у свій бізнес попри нестабільну ситуацію в країні? Знає бізнеследі Марина Харетончук, котра поставила собі амбітну мету — розширити свій бізнес та відкрити два нові шоуруми «Дім українських брендів» в Одесі та Львові, попри складні часи. Підприємиця розповіла, як діяти в момент, аби не втратити своє сьогодення.

Зовсім скоро свої двері відчинять нові шоуруми в Одесі та Львові. Що чекає на ваших клієнток?

Ми плануємо розширити асортимент брендів, тому в майбутніх шоурумах точно будуть представлені локальні бренди. Ми вже отримали заявки від партнерів на розміщення у цих містах, залишається знайти ідеальну домівку українським брендам під да-хом «Дому брендів» в Одесі та Львові.

Шоуруми будуть кардинально різні за стилем. Хочу, щоб вони відрізнялися своїм характером.

У Києві локація скромніша. Магазин розташований у дворі, хоча в цьому є багато переваг, наприклад, особисте паркування для клієнтів на авто — це велика рідкість для центру. Влітку ми відкриваємо естетичний корнер із комфортними стільцями-гамаками,квітами та парасолькою для приємного відпочинку в самісінькому центрі міста (неподалік від нас — метро Площа Українських Героїв), а наші дівчата залюбки пригостять всіх відвідувачів прохолодними або гарячими напоями.

Українські реалії мінливі та суворі, поділіться своїми планами на 2024 рік.

Мій девіз: «Якщо чекати кращих часів — можна втратити своє сьогодні», тому ухвалюю рішення тут і зараз, і всім так раджу.

Працювати, розвивати себе і свій бізнес, заявляти про себе, робити свою справу сумлінно та від душі. Саме цим ми й відрізняємося від інших, бо постійно вдосконалюємось, щось створюємо, змінюємо та покращуємо. Я і мої дівчата живемо нашою спільною справою, ми — на одній хвилі.

Розкажіть, що нового плануєте запровадити?

Ми оновили стратегію ведення соціальних мереж та завели акаунт у Тik Tok. Наша команда створює багато корисного контенту. Наприклад, ми демонструємо зібрані образи з брендів, що представлені в шоурумі, а також додаємо розважальні відео. Нашим підписникам такий формат відгукнувся, тому й надалі активно працюватимемо в цьому напрямку.

Які українські бренди присутні у вашому гардеробі?

Marsego, Miss Diamond — давно знаю ці бренди, ще до відкриття свого шоуруму. Я їхня постійна клієнтка.

У моєму гардеробі переважає елегантний стиль. Але я завжди орієнтуюсь на сенси, які несе одяг. Наприклад, для прогулянок із домашнім улюбленцем я обираю зручний та практичний одяг, тому наразі до мого елегантного гардеробa і підборів, яким ніколи не зраджувала, додалися спортивні костюми й кросівки.

На що звертаєте увагу, обираючи речі?

Перш за все, оцінюю одяг зсередини: якість тканини та фурнітури, обробку швів. Я достатньо прискіплива до якості речей.