У вівторок, 4 квітня, відбувся бізнес-brunch жіночого бізнес-клубу The One in a Million в ресторані Fenix Italia. У рамках зустрічі засновниці клубу презентували перше видання глянсового журналу LIKEinUA. Це видання про найкраще, що є в Україні. Журнал для сучасної жінки, яка веде активний спосіб життя, цінує якість, бере активну участь в українських та світових подіях. Про жінок, які створюють сучасну Українську історію!

Героїнею першого номера стала відома українська лікарка, перший гінеколог-естетист в Україні, доктор Київської клініки здоров’я та краси Grace Тетяна Шевчук. Тепер на прийом до фахівця у гінекології можна потрапити не лише перебуваючи в Україні, а й у Відні. Тетяна Шевчук – лікар із 25-річним стажем, що провела понад 25 тисяч успішних операцій, кандидат медичних наук, лікар гінеколог вищої категорії, експерт в ендокринній гінекології.

 

 

Також у рамках зустрічі жіночого бізнес-клубу The One in a Million резидентки клубу першими продегустували нове французьке шампанське Besserat de Bellefon, від торгового дому «Вина світу», яке тільки виходить на ринок України. Особливість шампанського полягає в тому, що воно готується, аби супроводжувати їжу: справді, кожне «якість» Cuvée des Moines розроблено для того, щоб поєднуватися з різними стравами. Тому це шампанське поширюється тільки в готелях, ресторанах та винних льохах. Відомо, що бульбашки шампанського Besserat de Bellefon на 30% дрібніші, ніж у традиційного шампанського.

Всеукраїнська мережа фірмових магазинів «Вина світу» є безпосереднім імпортером напоїв зі всього світу, в якості яких завжди можна бути впевненим. Навіть найвибагливіший гурман із унікальними смаковими уподобаннями не піде із порожніми руками.

Дегустацію провів найкращий сомельє України Олег Кравченко.

Зустрічі жіночого бізнес-клубу The One in a Million настільки різноманітні, що резиденткам вдається зустрічатися не лише на бізнес-форумах, обговорюючи різні проекти та серйозні питання у сфері бізнесу, а й просто приємно проводити час у компанії одна одної, наповнювати, надихати, а й виконувати головну місію клубу — гармонійно розвивати особистість по колесу балансу.

Ресторан Fenix Italia
Адреса: бульвар Лесі Українки, 30 А, Київ, Украина, 01133
Телефон: +380 67 998 9896