Надзвичайно вишукана подія від бренду MURÁN відбулася днями у одному з найкращих ресторанів м. Києва «Прага».

Бранч-презентація від MURÁN, який своєю красою, довершеністю, елегантністю та інформативністю сколихнув топових представників beauty-індустрії міста.

MURÁN — це італійський нішевий трихологічний догляд для волосся з власною глибокою філософією.

Тривалий час італійські трихологи працювали над розробкою саме тієї ідеальної формули доглядової продукції, щоб ви насолоджувались і якістю, і результатом, і неймовірними ароматами після кожної процедури!

Занурювали у світ вишуканості та догляду спікери бранчу: амбасадор бренду, трихолог-реабілітолог Яна Рудика, технолог бренду, лікар-дерматовенеролог, трихолог Софія Малеш.

Особливий гість події —аромапсихолог, ароматерапевт Дар’я Сан відкрила усі точнощі аромаолій Murán та їх впливу на здоров’я, зокрема у цей непростий період.

Партнер вечора — ТД «Вина Світу — всеукраїнська мережа фірмових магазинів є безпосереднім імпортером напоїв зі всього світу, в якості яких завжди можна бути впевненим. Навіть найвибагливіший гурман із унікальними смаковими уподобаннями не піде із порожніми руками.

Murán переконані, що бренд косметики — це не лише про естетичне пакування, але й про якісне та ефективне наповнення кожного флакону.