У середу, 24 січня, відбувся благодійний трансформаційний жіночий бранч. Організаторами даного заходу виступили: Крамаренко Анастасія, Прядко Дар’я та Мубаракшина Ольга. Тема вечора «Залежності та незалежність сучасної української жінки». Спікери розкрили тему паралельно із коментарями психолога Наталії Гончарової. Окрім цього на гостей чекав розіграш подарунків та благодійний аукціон.

Гостинно учасників бранча зустрічав ресторан Emerald, нагодувавши гостей смачними частуваннями та напоями, а вишукана атмосфера та відмінний сервіс зробили вечір незабутнім. Ресторан мандрівників Emerald дозволяє мешканцям та гостям столиці пізнавати гастрономічну культуру народів, мандруючи крізь час та простір у кожному візиті. Меню налічує 12 розділів, в яких розмістились найколоритніші страви різних кухонь світу (середземноморські закуски, італійська паста та ризото, азійська ейфорія та багато іншого).

Ольга Мубаракшина, Анастасія Крамаренко, Дарʼя Прядко і Катерина Краснікова
Дарʼя Прядко, Наталія Штих, Вікторія Ярославська та Світлана
Наталія, Анастасія та Дарʼя
Анастасія, Аліна @dammur_official
Анастасія Крамаренко Event creator
Ганна Дзюбан
Анастасія Крамаренко та Наталія Даналакі
Наталія Даналакі та Ілона Іллюк
Юлія Бут @gastro_view
Ольга Гаврушко
Наталія Штих та Вікторія Ярославська
Партнери J Beverly Hills Ігнатуша Вікторія та Савельєва Анна

Основна тема жіночого благодійного заходу: «Залежність в усіх її проявах: в стосунках, дружбі, сімейній ієрархії та професійній сфері». Розповідали про те, як жінка може бути залежною від чоловіка емоційно, фізично та матеріально. Розібрали види залежностей, відверто поділилися досвідом своїх складних стосунків та обговорили, що треба робити, щоб позбутися тригерів, які не дають жінці бути щасливою та розвиватися. Організатори та спікери хотіли, щоб дівчата вкотре зрозуміли свою цінність і покохали себе ще більше! Любов до себе це дуже важливо!

Ольга, Анастасія, Дар’я та Наталія

В ході чаріті-бранча були розіграні спеціальні лоти, що представили партнери заходу:

Стоматологічна клініка Нісходовських DENTAL, яка має на своєму рахунку більше 6000 тисяч задоволених клієнтів з красивими посмішками, виставила сертифікат номіналом 500€ на будь-які послуги. Клініка очолила список топ-5 найкращих естетичних стоматологічних клінік України за версією American Reporter.

Нісходовська Аліна надала лот на послуги у своїй студії ENDOSPHERES THERAPY.

Офіційний дистриб’ютор Logevy надав для благодійного вечора аромадифузор Logevy 500 мл. Logevy — це італійський бренд ексклюзивної косметики, чиї формули засновані на оригінальності та багаторічних дослідженнях в галузі ароматів.

Мубаракшина Ольга — засновниця Благодійного Фонду «Сила Емпатії» @empathyspower

Катерина Краснікова
Спікер заходу — психолог та нумеролог Гончарова Наталія
Харченко Олена
Харченко Алла
Оля Пальчевська та Оля Шишман
Станкевич Юлія

Два унікальних лота представила партнерка заходу — Катерина Краснікова. Було розіграно два сертифікати на її авторські курси «Магія Голосу» та «Магія Комунікації» — це абсолютно унікальні тренінги по техніці мовлення та постановці голосу.

Ще одна гостя бранчу — переможниця «Холостяк-12» — Катерина Лозовицька. Вона відома не лише участю в популярному романтичному реаліті-шоу. Катерина — модель, інфлюенсер, має власний магазин білизни «Loko», різностороння особистість, яка представила унікальний лот для розіграшу й подарувала одній з гостей дуже гарну сумочку, вироблену з червоного каміння. Цей аксесуар доповнив гардероб дуже стильної гості, а зібрані кошти пішли діткам.

Лот, що зібрав найбільшу суму для діток з сімей переселенців — це Пес Патрон, вироблений руками Андрія Кузуба, за яким вже закріпилося ім’я Андрій Павучок, бо з фарбованого паперу він плете надзвичайні вироби.

У розіграші для наших (не)Залежних дівчат взяв участь найспокусливіший партнер бранча — Unholy. Подарунки від магазину для дорослих подарували нові незабутні емоції та відчуття для учасниць вечора.

На благодійному заході також були розіграні великі набори від офіційних представників преміальної професійної косметики для волосся J Beverly Hills в Україні. Продукти створені на основі рослинних компонентів без сульфатів та парабенів, що бережливо доглядають за будь-яким типом волосся. Результат від комплексного використання продуктів J Beverly Hills — це розкішне та блискуче волосся. А ще вони використовують екологічну упаковку.

По результатам благодійного заходу організаторам та гостям вдалося зібрати 82 500 грн. Гроші будуть направлені до фонду БО «БФ «Сила Емпатії», що допомагає дітям, які постраждали під час війни.