Днями відбулася перша у новому році зустріч жіночого бізнес-клубу The One in a Million. Засновниці та резидентки клубу зустрілися на новій атмосферній локації – у ресторані Boho.

Ресторан Boho знов здивував своїми кулінарними експериментами. Цього разу шеф Денис Новохацький запросив гостей у подорож океаном новаторських поєднань, презентувавши нове “Інь & Янь” меню, яке є втіленням унікального підходу, де зіштовхуються схід та захід, лід та полум’я, жіноча та чоловіча енергії.

 

Ідейні натхненниці клубу, а також співзасновниці Лідія Філатова та Світлана Третякова презентували програму розвитку клубу та календар подій на 2024 рік, включаючи головну подію цієї весни – Віденський благодійний бал.

Джерело найбільшої сили українців – вміти об’єднуватись заради благородної мети. Благодійні Віденські бали по всьому світу мають за мету збір коштів на вирішення глобальних викликів сучасного світу. І майбутня подія в Україні – не виняток. Зібрані кошти будуть направлені на підтримку програм реабілітації дітей, що постраждали внаслідок війни.

Лідія Філатова та Світлана Третякова про ініціативу відродження Благодійного Віденського балу в Києві: «Наша мета – побудувати діалог з міжнародними партнерами та європейською спільнотою через систему культурних цінностей і традицій. Ми віримо, що цей Благодійний Віденський бал не тільки додасть натхнення в житті українців, але і принесе великий внесок у допомогу тим, хто цього найбільше потребує».

На зустрічі клубу виступила ідейна натхненниця та засновниця комплексу Edem Resort Medical & Spa, психотерапевт, чинна членкиня Британської асоціації антиейдж-медицини Ольга Філатова з лекцією «Stress like art of aging».

 

Партнером зустрічі став бренд по догляду за волоссям Miya. Це продукти зі спеціально розробленою формулою для краси волосся, збагачені органічними натуральними інгредієнтами. А головне у всіх засобах є термозахист, який захищає локони від впливу стайлінгів та сонця і запобігає появі посічених кінчиків.

 

The One in a Million — це закритий жіночий клуб, що об’єднує успішних бізнеследі, які творять сучасну українську історію. Це не лише клубні зустрічі та нетворкінг, а й просування бренду чи послуг українських бізнеследі, навчання від топових спікерів та благодійність. З початку повномасштабного вторгнення кожен захід клубу мав благодійний характер, збиралася допомога військовим, сім’ям з дітьми і для тих, хто цього потребує. 

Якщо ви — амбітна бізнеследі, яка бажає динамічно розвиватися, представляти бізнес-еліту нової України, допомагати іншим та приємно проводити час у компанії інших успішних жінок, обмінюватися ідеями та надихатися, запрошуємо вас приєднатися до перспективної бізнес-спільноти, яка не стоїть на місці.

Ресторан Boho
Адреса вул. Федорова, 4
Телефон 0948285848