Вся увага зараз привернута до доньки Анджеліни Джолі та Бреда Пітта Вів’єн. 15-річна дівчина, яка допомагає своїй 48-річній мамі продюсувати новий бродвейський мюзикл «Аутсайдери», здається, відмовилая від батьківського прізвища.

В афіші нового мюзиклу дівчина вказана як Вів’єн Джолі замість свого повного імені Вів’єн Джолі-Пітт. Невідомо, чи законно донька актора змінила ім’я, але факт є фактом.

Це не перша дитина Джолі та Пітта, що відмовилася від батьківського прізвища. Минулого року, приєднавшись до відділу Mu Pi жіночого товариства Alpha Kappa Alpha у коледжі Спелмана, Захара представилася як Захара Марлі Джолі, проігнорувавши фамілію Пітт.

Обидві зміни імен відбулися після багаторічних повідомлень про напружені стосунки Бреда з дітьми після того, як Анджеліна подала на розлучення у 2016 році та отримала єдину фізичну опіку над дітьми.

Наш матеріал виходить навіть за таких важких умов, і якщо ви хотіли б підтримати нас у цей складний для України час, то будемо вдячні за донати через цей QR-код. Слава Україні! Україна переможе!

Матеріал підготувала Анастасія Березовська